Kapat
Arama
Filters
Kapat

Sigma Center

Kalite ve verimlilik yönetimi konularında eğitimler vermekte ve yönetim danışmanlığı yapmaktadır.
Sigma Center ekibi aralarında; T.C. Merkez Bankası, Thy, Tüpraş, Aselsan, Coca-Cola, Arçelik, Bosh, Vestel, Tubitak, Ece, Valeo, Yazaki, Ford, Yeşim Tekstil, Çalık Holding, Yeni Rakı, Kütahya Porselen, Bossa, Bayer, Doğtaş, Kelebek, Inoksan, Uludağ Üniversitesi, Erikli Su, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi gibi kuruluşların da yer aldığı 700 den fazla kuruluşta Kalite ve Verimlilik Yönetimi konularında danışmanlık yapmış ve/veya eğitimler vermiştir.
Sigma Center; kendi altyapısını kurarak 2011 yılında Uzaktan Eğitimlere başlamıştır. Bu altyapı ile hem kuruluşlara verdiği örgün eğitimleri uzaktan eğitimlerle desteklemekte hem de kendi hizmetlerine erişemeyen bireylere ve/veya kuruluşlara bilgi ve tecrübelerini uygun şartlarla aktarmaktadır.

5S İş Yeri Organizasyonu Eğitimi

5S uygulamaları ile daha tertipli, daha düzenli ve daha temiz iş alanları oluşturarak maliyetler azalır, verimlilik artar, iş güvenliği ve motivasyon sağlanır. yalın üretim uygulamalarının temeli olan ve iş yeri organizasyonu olarak adlandırılan 5S'in hedefi, kültürel bir değişim yaratarak, işyerindeki malzeme ve bilgi akışının hızlı ve doğru olmasını sağlamaktır.
99,90 ₺

5S Ofis Organizasyonu Eğitimi

5S uygulamaları ile daha tertipli, daha düzenli ve daha temiz iş alanları oluşturarak maliyetler azalır, verimlilik artar, iş güvenliği ve motivasyon sağlanır. yalın üretim uygulamalarının temeli olan ve iş yeri organizasyonu olarak adlandırılan 5S'in hedefi, kültürel bir değişim yaratarak, işyerindeki malzeme ve bilgi akışının hızlı ve doğru olmasını sağlamaktır.
99,90 ₺

6 Sigma Yeşil Kuşak Online Eğitimi

Sigma Center Türkiye’de bir ilke imza atarak siz yöneticiler ve uzmanlar için Altı Sigma araç ve yöntemlerini içeren bu programı gururla sunar. Program Altı Sigma’nın önder isimlerinden General Elektrik (GE) firmasının yeşil ve kara kuşak yaklaşımları temel alınarak oluşturuldu. Hem firma hem de birey olarak rekabetçi ve yüksek tempolu bir iş dünyasında yer almaktayız. İstenilen yer, zaman ve platformdan ulaşılabilen bu programı, profesyonel iştah ve disiplinle takip eden kuşak adaylarının firmalarında fark yaratacaklarına inanıyoruz.
1.199,00 ₺

A3 Problem Çözme Metodolojisi

İş koşullarında problemler günlük hayatın bir parçasıdır. Karşılaşılan problemi anlamak ve verilerle tanımlamak, arkasında yatan teknik ve yönetsel kök nedenleri analiz etmek ve buralardaki israfları ve kayıpları azaltarak ya da yok ederek kaliteyi sürdürülebilir kılmak için problem çözme tekniklerini kullanan sistematik bir yaklaşım olan A3 problem çözme metodolojisini anlamak önemlidir. Diğer tekniklerden farkı, kısa vadede çözülebilecek problemler için sistematik bir yaklaşım sunarak, tek bir sayfada problemle ilgili tüm hikayeyi özetleyebilmesidir. Bu eğitimin amacı da sizlerin yöntemi en etkin şekilde kullanabilmenizi sağlayabilmektir.
60,00 ₺

Aile Şirketleri Anayasası ve Kurumsal Yönetişim

KURUMSAL YÖNETİŞİM MODELİ *(www.ailesirketleri.org)* referans alınarak aile şirketinizde aile anayasası hazırlamanıza destek olunması hedeflenmiştir. Kurumsal alt yapınızı değerlendirebileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Yönetim Kurulu Performansınızı nasıl geliştirebileceğiniz konusunda yönetişim sırlarını açıklayacağımız online eğitimimiz, stratejik planlama yapmanıza da yardımcı olacaktır.
79,90 ₺

ANSYS Workbench 19.0 : Uygulamalı Eğitim Serisi

Eğitimin temasını kısaca özetlersek, bu eğitim statik yapısal, modal ve termal analizler gerçekleştirmek üzere sonlu elemanlar analizi çözüm prosedürlerini ele almaktadır. Katılımcılar ANSYS Workbench 19 kullanıcı arayüzü ile CAD geometrilerinin eşleştirilmesi, geometrinin sonlu elemanlar analizi için hazırlanması, yük ve sınır koşullarının uygulanması, analizlerin çözümü ve sonuçların incelenmesini öğreneceklerdir. Bu eğitimin amacı, katılımcılara sıfırdan sonlu elemanlar yöntemi konusunun ne olduğundan başlayarak , Ansys workbench 19 programı ile yapısal statik analizler, termal analizler ve modal analizler ile ilgili uygulamalar yaparak, mesh modelini oluşturma, kontaklar, jointler ve sınır koşullarını anlatarak bu konularda programı kullanabilir seviyeye getirmektir.
99,90 ₺

ANSYS Workbench İle Analiz Uygulamaları

Sonlu elemanlar yöntemi gerçek bir mühendislik uygulamasıdır. Ansys Workbench programı da sonlu elemanlar yöntemini kullanarak analizler yapmamızı sağlayan bir mühendislik yazılımıdır. Bu eğitim Ansys Workbench konusunda hazırladığımız ikinci eğitimimizdir. İlk eğitimde Sonlu elemanlar yöntemi ile başlayarak, eleman tipleri, mesh yapısı oluşturma, kontak ve sınır koşulları ile ilgili tüm konular anlatılmış, Statik yapısal analizler, Termal analizler ve Modal analiz uygulamaları yapılmıştır. İlk eğitim ile bu şekilde temel oluşturulmuştur. Bu eğitim ile Ansys Workbench içerisindeki birçok modülde örnek uygulamalar yapılacaktır. Çarpışma analizlerinden, statik analizlere, termal analizlerden, optimizasyon analizlerine kadar birçok örneği bu eğitimle birlikte uygulayarak öğrenebilirsiniz.
99,90 ₺

ANSYS Workbench İle Dinamil Analizlere Giriş Eğitimi

Sonlu elemanlar yöntemi gerçek bir mühendislik uygulamasıdır. Ansys Workbench programı da sonlu elemanlar yöntemini kullanarak analizler yapmamızı sağlayan bir mühendislik yazılımıdır. Bu eğitim ile dinamik analizlerin temellerinden başlayarak, dinamik analiz çeşitleri olan Modal analizler, Harmonik analizler, Spektrum analizler, Random Vibration analizler ve Transient analizlerin temel teorisini öğrenerek bu konularda Ansys Workbench içerisinde uygulamalar yaparak dinamik analiz konusunda bir başlangıç yapmış olacaksınız.
99,90 ₺