Kapat
Arama
Filters
Kapat

Sertifikalı Eğitimler

Sırala

Müşteri Şikayetleri Yönetimi (ISO 10002:2004) Eğitimi

Müşteri şikayetlerini etkin bir şekilde yöneterek müşteri memnuniyetini artırmak isteyen kuruluşlara bu sürecin temel prensiplerini, yaklaşımlarını ve adımlarını aktarmak. ISO 10002:2004 müşteri şikayetleri yönetimi kılavuzunun gerekliliklerini açıklamak ve bu standardı yorumlamak.
99,90 ₺

Ölçme ve Kalibrasyon Eğitimi

Bu eğitim, ölçme ve kalibrasyon için kullanılan aletler, laboratuvarlar ve akredite kuruluşlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.
149,90 ₺ 49,90 ₺

Poka Yoke Eğitimi

Zamanında, kaliteli, hatasız ve düşük maliyetli ürün / hizmet taleplerini yerine getirmek için kullanılan yöntemlerden biri olan POKA-YOKE yaklaşımını sizlere aktarmaktır. Sıfır hata metodu gerçekte hataları bulmak yerine onları önlemeyi amaçlayan bir metodudur. İstatistiksel proses kontrol gibi araçlar hatanın oluşumunu göstermekte, ancak önlememektedir. Poka –Yoke nin asıl hedef noktası hatanın meydana gelmesini önlemek, önlenemez hatalar içinse akışını önlemektir.
79,90 ₺

SMED (Hızlı Kalıp Değişimi ve Ayar Zamanı Kısaltma) Eğitimi

Toyota tarafından geliştirilen ve dünyada değişik sektörlerden birçok firmanın geliştirme ve maliyet düşürme yöntemi olarak uyguladığı Yalın Üretim (Toyota Üretim Sistemi) araçlarından biri olan SMED (Single Minute Exchange of Die – Tekli Dakikalarda Kalıp Değiştirme) yöntemi hakkında temel bilgi ve prensiplerin iletilmesi.
99,90 ₺

SolidWorks Eğitimi

SolidWorks, ülkemizde işletmeler tarafından en yaygın olarak kullanılan üç boyutlu bilgisayar destekli tasarım (3D CAD) programlarından biridir. Bu program, başta imalat sektörü olmak üzere bir çok alanda tasarım amaçlı kullanılmaktadır. Eğitim, başlangıç seviyesinden ileri seviyeyi kapsayacak şekilde olup video dersler adım adım ve uygulamaya yöneliktir.
149,90 ₺ 49,90 ₺

Tahribatlı Muayene Yöntemleri Eğitimi

Bu eğitim, tahribatlı muayene yöntemleri hakkında teknik bilgi sahibi olmanızı sağlar.
149,90 ₺ 49,90 ₺

Tahribatsız Muayene Yöntemleri Eğitimi

Bu eğitim, tahribatsız muayene yöntemleri hakkında teknik bilgi sahibi olmanızı sağlar.
149,90 ₺ 49,90 ₺

Teknik Resim Eğitimi

Bu eğitim, temel teknik resim bilgilerinden oluşmaktadır.
149,90 ₺ 49,90 ₺