Kapat
Arama
Filters
Kapat

Profesyonel Uzmanlık Eğitimleri

Sırala

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Bu eğitimde iş sağlığı ve güvenliğiyle ile ilgili bilgiler anlatılmaktadır. Bu eğitimi alan kişiler iş sağlığı ve güvenliği konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmakla birlikte CV'sine değer katarak iş başvurularında bir adım öne geçebileceklerdir.
100,00 ₺

İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği

31.12.2012 tarihi ile yürürlüğe giren 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile iş sağlığı ve güvenliği daha da önem kazanmıştır. İş sağlığı ve güvenliğine ilişkin kurallara artık tüm işyerleri uymak zorundadır. Yasa; kamu ve özel sektöre ait bütün işleri ve işyerlerini kapsamaktadır. İşyerlerindeki işverenler ile işveren vekilleri, çırak ve stajyerler de dâhil olmak üzere tüm çalışanların faaliyet konularına bakılmaksızın iş sağlığı ve güvenliği yasası uygulanacaktır. Bu kapsamda, gerek 3D etkileşimli videolar, gerekse 2D animasyonlar ile tasarlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, yüksek kalite ve kullanıcı odaklı olarak üretilmiştir.
65,00 ₺

Satışın İç Oyunu I

Bu eğitimde şatışı etkileyen temel faktörleri ve başarıyı belirleyen tavrı öğreneceksiniz.
50,00 ₺

Financial Markets

In this training, you will learn about:How Businesses Raise Financial Capital, How Households Supply Financial Capital, How to Accumulate Personal Wealth.
120,00 ₺

Finansal Tabloları Anlamak

Bu eğitim Manchester United Futbol kulübünün gerçek finansal tablolarından yola çıkarak bilanço, gelir tablosu ve nakit tablosu konularını eğlenceli bir şekilde anlatmaktadır. Konu anlatımı minimum seviyede tutulup gerçek vakalar maksimum seviyede kullanılmıştır.
99,80 ₺

Satış Kapatma

Bu eğitimde bir ürün ve ya hizmetin satışı sürecindeki satış kapatma aşaması anlatılmaktadır. Başarılı bir satış kapama çalışması yapılarak satış çabalarının nasıl kolaylıkla satışa çevrilebileceği konusunda bilgiler verilmektedir.
89,90 ₺

Satış Sunumu

Bu eğitimde bir ürün ve ya hizmetin satışı sürecindeki satış sunumu aşaması anlatılmaktadır. Başarılı bir satış sunumu için gerekli ön hazırlıklar ve satış sunumu sırasında uygulanması gereken yöntemler hakkında bilgi verilmektedir.
89,90 ₺

Satışın Dış Oyunu

Satışın Dış Oyunu Eğitimi müşteri odaklı satışı ön plana çıkartarak satıcıların danışman olarak, dürüst ve fayda odaklı satış yapmalarını göstermektir.
45,00 ₺