Kapat
Arama
Filters
Kapat

Profesyonel Uzmanlık Eğitimleri

Sırala

İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği

31.12.2012 tarihi ile yürürlüğe giren 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile iş sağlığı ve güvenliği daha da önem kazanmıştır. İş sağlığı ve güvenliğine ilişkin kurallara artık tüm işyerleri uymak zorundadır. Yasa; kamu ve özel sektöre ait bütün işleri ve işyerlerini kapsamaktadır. İşyerlerindeki işverenler ile işveren vekilleri, çırak ve stajyerler de dâhil olmak üzere tüm çalışanların faaliyet konularına bakılmaksızın iş sağlığı ve güvenliği yasası uygulanacaktır. Bu kapsamda, gerek 3D etkileşimli videolar, gerekse 2D animasyonlar ile tasarlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, yüksek kalite ve kullanıcı odaklı olarak üretilmiştir.
65,00 ₺

Satışın İç Oyunu I

Bu eğitimde şatışı etkileyen temel faktörleri ve başarıyı belirleyen tavrı öğreneceksiniz.
50,00 ₺

Satışın Dış Oyunu

Satışın Dış Oyunu Eğitimi müşteri odaklı satışı ön plana çıkartarak satıcıların danışman olarak, dürüst ve fayda odaklı satış yapmalarını göstermektir.
45,00 ₺

Satışın İç Oyunu II

Bu eğitimle “neden bazı satıcıların diğerlerinden daha başarılı olduğunu ve onlardan biri olmak için ne yapmanız gerektiğini” öğreneceksiniz.
50,00 ₺

Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi (IQ Net SR10) Eğitimi

Kuruluşlarında, sosyal sorumluluk standardının (SA 8000) gerekliliklerini karşılayan bir yönetim sisteminin kurulması ve geliştirilmesini isteyen katılımcıların bilgilendirilmesi. Müşterileri tarafından sosyal sorumluluk (code of conduct) tetkiki geçirecek kuruluşların tetkik öncesi bilgilendirilmesi..
99,90 ₺