Kapat
Arama
Filters
Kapat

Mesleki Eğitimler

Sırala

Siemens NX 12 ile Üç Boyutlu Tasarım Eğitimi

Siemens NX yazılımı eski adıyla Unigraphics olarak bilinir. Mühendislik programları içerisinde amiral programlardan birisidir. Özellikle otomotiv, beyaz eşya gibi sektörler önde olmak üzere birçok farklı alanda kullanılan bir CAD/CAM/CAE platformudur. NX, Kavramsal tasarımdan üretime kadar entegre ve detaylı çözüm setleri ile, tasarımcı, ürün ve üretim mühendisleri arasındaki süreci inovasyonu artıracak şekilde düzenler, kesintisiz veri paylaşımı sağlar.
119,90 ₺

SMED (Hızlı Kalıp Değişimi ve Ayar Zamanı Kısaltma) Eğitimi

Toyota tarafından geliştirilen ve dünyada değişik sektörlerden birçok firmanın geliştirme ve maliyet düşürme yöntemi olarak uyguladığı Yalın Üretim (Toyota Üretim Sistemi) araçlarından biri olan SMED (Single Minute Exchange of Die – Tekli Dakikalarda Kalıp Değiştirme) yöntemi hakkında temel bilgi ve prensiplerin iletilmesi.
99,90 ₺

Tahribatlı Muayene Yöntemleri Eğitimi Sertifika Programı

Bu eğitim, tahribatlı muayene yöntemleri hakkında teknik bilgi sahibi olmanızı sağlar.
200,00 ₺ 59,90 ₺

Teknik Resim Eğitimi Sertifika Programı

Bu eğitim, temel teknik resim bilgilerinden oluşmaktadır.
200,00 ₺ 59,90 ₺

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı Eğitimi Sertifika Programı

Bu eğitim, kamu ve özel sektör tarafından istenen temel ve ileri düzey bilgi teknolojileri konularını kapsamaktadır.
249,90 ₺ 69,90 ₺

Temel Muhasebe Eğitimi Sertifika Programı

Bu eğitimde katılımcılara temel muhasebe bilgisi verilmektedir. Katılımcılar eğitimin ardından şirketlerin muhasebe departmanlarında muhasebe elemanı olarak rahatlıkla çalışabilir. Bu eğitim, muhasebe konusunda hiç bilgisi olmayan veya çok az bilgisi olan işletme yönetici ve çalışanlarına, işletme muhasebesi ile ilgili temel bilgileri aktarmayı ve mali tabloları oluşturan unsurları tanıtmayı amaçlamaktadır.
200,00 ₺ 59,90 ₺

Tıbbi Dokümantasyon Eğitimi Sertifika Programı

Tıp ve sağlık teknolojisinin çeşitli dallarında yapılan bilimsel araştırmalarda elde edilen bulguların derlenmesi, düzene konması ve araştırıcıların hizmetine sunulması konularında çalışan kişidir.
200,00 ₺ 69,90 ₺

Tıbbi Terminoloji Eğitimi Sertifika Programı

Tıbbi Terminoloji:İnsan anatomisi ve fizyolojisini (organları, sistemleri ve işlevlerini) vücut bölgelerini, hastalıkları, klinik uygulamalar ile birlikte, tanısal görüntüleme ve laboratuar testlerini, ameliyatları ve tanıları açıklayan terimlerden oluşur.
200,00 ₺ 69,90 ₺