Kapat
Arama
Filters
Kapat

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Sırala

Kariyerde Değişim

Bu eğitim; kariyere yön vermek, kariyer değişim sürecini planlamak ve kariyer değişim sürecinde izlenmesi gereken yollar hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır.
89,90 ₺

Çatışma Yönetimi

Bu eğitim, atışma kavramına dair temel bilgiler vermeyi amaçlamaktadır. Eğitimde; çatışma kavramı, çatışmanın nedenleri, çatışma yönetiminde öfke kontrolü, çatışma yönetiminde tarafların tutumları ve anlaşmazlıkların müzakere yoluyla çözülmesi gibi konular incelenmektedir.
90,00 ₺

Photoshop Eğitimi Temel Düzey

İster kişisel yaşamda ister iş yaşamında olsun hepimizin fotoğraf düzenleme, afiş hazırlama gibi temel ihtiyaçları her zaman olmuştur. Birçoğumuz bu ihtiyacımızı paint programı aracılığıyla çözmeye çalışırız. Fakat ortaya başarılı olmayan görseller çıkar. İşte bu noktada hem şık hem de profesyonel görselleri üretmemize yardımcı olabilecek bu alandaki en temel program Photoshop programıdır. Bu eğitimde sizlere temel seviyede photoshop programını kullanmayı öğretiyor olacağız.
60,00 ₺

Problem Çözme Teknikleri

Bu eğitim; problem çözme kavramı, problem çözmeyi etkileyen faktörler, problem çözme süreci, problem çözmede 3 kritik teknik, problem çözme tekniklerinin pratik faydaları ve problem çözmede başarısızlıktan kaçınmanın yolları konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır.
90,00 ₺

Zaman Yönetimi

Bu eğitim; zaman kavramı, zamanın yönetimi ve önemi, zaman tuzakları, zamanı bölümlemek ve zaman yönetiminde engellerin aşılması konuları hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır.
90,00 ₺