Kapat
Arama
Filters
Kapat

Gizlilik Bildirimi

İstisnasız tüm üyelerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için üye bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Kariyer Akademi üye bilgilerini yeni kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Kariyer Akademi sitesine, Kariyer.net üyeliği ile giriş yapan kullanıcı e-eğitim satın alırken kredi kartı bilgilerini paylaşacaktır. Paylaşılan kredi kartı bilgileri Kariyer Akademi tarafından gizli tutulacak, üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) Kariyer Akademi tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır.

Üyeler Kariyer Akademi’de  kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Kariyer Akademi’ye sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman adaydestek@kariyer.net e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.