Kapat
Arama
Filters
Kapat

Enocta

Türkiye'nin e-öğrenme alanındaki ilk ve öncü şirketi olan Enocta, 15 yıllık deneyimiyle telekomünikasyondan finans ve taşımacılığa, perakendeden sağlık ve kamu sektörüne kadar Türkiye'nin en büyük firmalarına ve üniversitelerine e-eğitim hizmeti sunuyor.

Türkiye’de e-öğrenmenin öyküsünü yazmak için çıktığı bu yolda kurulduğu günden bu yana kurumsal, bireysel ve yurt dışı iş birimleriyle iş ortaklarının beğeni ve ihtiyaçlarına layık ürün ve hizmetler geliştirmeye devam eden Enocta, konusunda uzman 100'ü aşkın çalışanıyla bugün 500’e yakın kurumda 2 milyona yakın kişiye eğitim veriyor. Aynı zamanda bireylerin ve kurum çalışanlarının gelişimi ve performanslarının artırılması için şirketlerin iş süreçlerinde aktif rol oynuyor.

Enocta'nın amacı; değişen teknoloji, iletişim ve etkileşim araçları doğrultusunda geliştirdiği, sonuçları ölçülebilir nitelikte olan yenilikçi çözümleriyle iş ortaklarının hayatına dokunmaya devam etmek ve herkese eğitim, gelişim fırsatı sunmak.

Acar Baltaş'tan Lider Yöneticiler için İpuçları - Video Koleksiyonu

Acar Baltaş'tan Lider Yöneticiler için İpuçları eğitim paketi, liderlik özellik ve yetkinliklerini edinmek ve geliştirmek isteyenler için liderliğin püf noktalarını yaratıcı ve etkin videolarla açıklayan bir koleksiyon.
99,90 ₺ 49,95 ₺

Dört Çeker Hafıza

Karşılaştığınız insanların isimlerini çabucak unutuyor musunuz? Alışveriş listesini aklınızda tutmak zor mu? Sayfalarca not alıyorsunuz ama not aldığınız şeyleri bile unutuyor musunuz? Sizi tüm bu dertlerden kurtaracak harika bir önerimiz var: "Dört Çeker Hafıza Eğitimi"
49,90 ₺

Güvenli Davranış Geliştirme

Bu eğitimde güvenli davranış - atılganlık teknikleri, günlük yaşamınızdaki her türlü ilişkiye uyarlanabilecek farklı durumlar üzerinden anlatılmaktadır.
49,90 ₺

İletişim Engelleri Sizi Engellemesin

İletişimde temel sorunlar ve bunları aşmak için yapılması gerekenler ile ilgili bilgi veren bu eğitim, iletişim kazalarını engellemeyi ve gidermeyi amaçlıyor.
49,90 ₺

Temel Outlook 2016 Eğitimi

Günümüz çalışma hayatında e-mail (elektronik posta) vazgeçilmez bir iletişim yöntemi haline gelmiştir. Microsoft Outlook 2016, zamanınızı ve bilgilerinizi verimli bir şekilde yönetmenize, diğer kişilerle birlikte çalışıp daha kolay paylaşmanıza olanak sağlayacak kişisel bir bilgi yönetim programıdır.
39,90 ₺

Temel PowerPoint 2016 Eğitimi

Microsoft Powerpoint 2016 daha kolay ve hızlı içerikler oluşturmanız için gerekli araç ve özellikler sunan bir uygulamadır.
39,90 ₺

Temel Word 2016 Eğitimi

Microsoft Word 2016 daha kolay ve hızlı içerikler oluşturmanız için gerekli araç ve özellikler sunan bir uygulamadır.
39,90 ₺