Kapat
Arama
Filters
Kapat

Enocta

Türkiye'nin e-öğrenme alanındaki ilk ve öncü şirketi olan Enocta, 15 yıllık deneyimiyle telekomünikasyondan finans ve taşımacılığa, perakendeden sağlık ve kamu sektörüne kadar Türkiye'nin en büyük firmalarına ve üniversitelerine e-eğitim hizmeti sunuyor.

Türkiye’de e-öğrenmenin öyküsünü yazmak için çıktığı bu yolda kurulduğu günden bu yana kurumsal, bireysel ve yurt dışı iş birimleriyle iş ortaklarının beğeni ve ihtiyaçlarına layık ürün ve hizmetler geliştirmeye devam eden Enocta, konusunda uzman 100'ü aşkın çalışanıyla bugün 500’e yakın kurumda 2 milyona yakın kişiye eğitim veriyor. Aynı zamanda bireylerin ve kurum çalışanlarının gelişimi ve performanslarının artırılması için şirketlerin iş süreçlerinde aktif rol oynuyor.

Enocta'nın amacı; değişen teknoloji, iletişim ve etkileşim araçları doğrultusunda geliştirdiği, sonuçları ölçülebilir nitelikte olan yenilikçi çözümleriyle iş ortaklarının hayatına dokunmaya devam etmek ve herkese eğitim, gelişim fırsatı sunmak.

Acar Baltaş'tan Lider Yöneticiler için İpuçları - Video Koleksiyonu

Acar Baltaş'tan Lider Yöneticiler için İpuçları eğitim paketi, liderlik özellik ve yetkinliklerini edinmek ve geliştirmek isteyenler için liderliğin püf noktalarını yaratıcı ve etkin videolarla açıklayan bir koleksiyon.
99,90 ₺ 49,95 ₺