Kapat
Arama
Filters
Kapat

Contlearn

Contlearn 2013 yılından bu yana bireyler ve kurumlar için e-öğrenme alanında çözümler üreten bir e-öğrenme firmasıdır. Dünyada gelişen bilgi teknolojileriyle birlikte artan e-öğrenme gereksinimlerini karşılamayı amaçlayan Contlearn, e-öğrenme sektörünün önemli aktörlerinden birisi konumundadır. Ayrıca üniversiteler ve çeşitli eğitim kuruluşlarıyla ortaklaşa sertifikalı eğitim programları düzenlemektedir. Contlearn eğitim materyallerini geliştirirken uluslararası elektronik eğitim standartlarını gözetmektedir ve geliştirdiği materyaller uluslararası standartları taşıyan tüm LMS (Learning Management System) altyapılarında kullanılabilmektedir.

Çağrı Merkezi Temsilciliği Uzmanlığı

Bu uzmanlaşma paketi; çağrı merkezlerinde çalışabilmek için gerekli temel eğitimlerin birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Bu eğitimle birlikte telefonda etkili bir şekilde konuşmaktan satış yapmaya, müşterilerin kendilerini anlamaktan onların ihtiyaçlarını belirleyebilmeye kadar birçok konuda doyurucu bilgiler öğreneceksiniz.
120,00 ₺ 90,00 ₺

Çatışma Yönetimi

Bu eğitim, atışma kavramına dair temel bilgiler vermeyi amaçlamaktadır. Eğitimde; çatışma kavramı, çatışmanın nedenleri, çatışma yönetiminde öfke kontrolü, çatışma yönetiminde tarafların tutumları ve anlaşmazlıkların müzakere yoluyla çözülmesi gibi konular incelenmektedir.
90,00 ₺

Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi

İş hayatının en önemli fonksiyonlarından birisi olan dış ticaret konusunda herkesin az ya da çok bilgi sahibi olması önemlidir. Dış ticaret konusundaki bilgi seviyesi ölçüsünde iş hayatında daha yüksek konumlara gelinmesi kolaylaşmaktadır. Bu e-eğitimde dış ticaret alanını kapsayan tüm konu başlıkları anlatılmış ve eğitimi alacak kişilerin bir bütün olarak dış ticaret hakkında bilgi sahibi olması amaçlanmıştır.
120,00 ₺

Financial Markets

In this training, you will learn about:How Businesses Raise Financial Capital, How Households Supply Financial Capital, How to Accumulate Personal Wealth.
120,00 ₺

Finans Uzmanlık Eğitimi

İş hayatının en önemli fonksiyonlarından birisi olan finans konusunda herkesin az ya da çok bilgi sahibi olması önemlidir. Finans konusundaki bilgi seviyesi ölçüsünde iş hayatında daha yüksek konumlara gelinmesi kolaylaşmaktadır. Bu e-eğitimde finans alanını kapsayan tüm konu başlıkları anlatılmış ve eğitimi alacak kişilerin bir bütün olarak finans hakkında bilgi sahibi olması amaçlanmıştır.
120,00 ₺