Kapat
Arama
Filters
Kapat

Profesyonel Uzmanlık Eğitimleri

Sırala

Satışın İç Oyunu II

Bu eğitimle “neden bazı satıcıların diğerlerinden daha başarılı olduğunu ve onlardan biri olmak için ne yapmanız gerektiğini” öğreneceksiniz.
50,00 ₺

Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi (IQ Net SR10) Eğitimi

Kuruluşlarında, sosyal sorumluluk standardının (SA 8000) gerekliliklerini karşılayan bir yönetim sisteminin kurulması ve geliştirilmesini isteyen katılımcıların bilgilendirilmesi. Müşterileri tarafından sosyal sorumluluk (code of conduct) tetkiki geçirecek kuruluşların tetkik öncesi bilgilendirilmesi..
99,90 ₺

Temel Bankacılık Eğitimi

Bu eğitim; bankacılığın geçmişi, banka türleri, bankaların faaliyet alanları, bankacılık sistemin işleyişi ve bankaların işlevlerine ilişkin bilgi vermeyi amaçlamaktadır.
100,00 ₺

Temel Katılım Bankacılığı Eğitimi

Bu eğitim katılım bankacılığı konusunda daha önce bilgi sahibi olmayan kişilerin katılım bankacılığı konusunda temel bilgilere sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Eğitimde katılım bankacılığının tarihçesinden başlayarak günümüz uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede bilgiler verilmektedir.
89,90 ₺

Temel Perakendecilik Uzmanlık Eğitimi

Bu eğitim perakende sektöründe işe girmek isteyen, iş başvurusu yapacak kişiler; herhangi bir perakende şirketinde çalışıp yönetici pozisyonlarında yer almak ve terfi etmek isteyen çalışanlar için hazırlanmıştır.
120,00 ₺

Temel Üretim Yönetimi Uzmanlık Eğitimi

Bu eğitim şirketlerde üretim, planlama, tedarik zinciri yönetimi, ar-ge departmanlarına başvuracak kişiler; şirketlerde bu departmanlarda yönetici pozisyonlarında yer almak ve terfi etmek isteyen çalışanlar için hazırlanmıştır.
120,00 ₺