Kapat
Arama
Filters
Kapat

Profesyonel Uzmanlık Eğitimleri

Sırala

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Bu eğitimde iş sağlığı ve güvenliğiyle ile ilgili bilgiler anlatılmaktadır. Bu eğitimi alan kişiler iş sağlığı ve güvenliği konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmakla birlikte CV'sine değer katarak iş başvurularında bir adım öne geçebileceklerdir.
100,00 ₺

İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği

31.12.2012 tarihi ile yürürlüğe giren 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile iş sağlığı ve güvenliği daha da önem kazanmıştır. İş sağlığı ve güvenliğine ilişkin kurallara artık tüm işyerleri uymak zorundadır. Yasa; kamu ve özel sektöre ait bütün işleri ve işyerlerini kapsamaktadır. İşyerlerindeki işverenler ile işveren vekilleri, çırak ve stajyerler de dâhil olmak üzere tüm çalışanların faaliyet konularına bakılmaksızın iş sağlığı ve güvenliği yasası uygulanacaktır. Bu kapsamda, gerek 3D etkileşimli videolar, gerekse 2D animasyonlar ile tasarlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, yüksek kalite ve kullanıcı odaklı olarak üretilmiştir.
65,00 ₺

Satışın İç Oyunu I

Bu eğitimde şatışı etkileyen temel faktörleri ve başarıyı belirleyen tavrı öğreneceksiniz.
50,00 ₺

Financial Markets

In this training, you will learn about:How Businesses Raise Financial Capital, How Households Supply Financial Capital, How to Accumulate Personal Wealth.
120,00 ₺

Finansal Tabloları Anlamak

Bu eğitim Manchester United Futbol kulübünün gerçek finansal tablolarından yola çıkarak bilanço, gelir tablosu ve nakit tablosu konularını eğlenceli bir şekilde anlatmaktadır. Konu anlatımı minimum seviyede tutulup gerçek vakalar maksimum seviyede kullanılmıştır.
99,80 ₺

Proje Yönetim Süreçleri

Bu eğitim; proje süreçlerinin sistematik yapısı ve birbirleriyle bağlantısını, projelerde karşılaşılan olası problemleri ve çözüm yollarını günlük hayattan bir örnekle görsel destekli okuma materyali şeklinde sunan, proje yönetimine dair kolay takip edilebilir bir kılavuz niteliğindedir.
29,90 ₺

Proje Yönetimi - Uygulama

Proje süreçlerinin ve yöntemlerinin uygulamalı olarak somutlaştırılmasına yönelik bu eğitim, gerçek bir proje üstünden proje yönetimini baştan sona ele alıyor ve size gerçek bir proje yönetimi deneyimi yaşatıyor.
49,90 ₺

Proje Yönetimi Temel Bilgiler

Proje yönetimin temel bileşenlerini aktaran bu eğitimle, temel kavramlar ve tanımları öğreneceksiniz.
49,90 ₺