Kapat
Arama
Filters
Kapat

Paket Eğitimler

Sırala

Acar Baltaş'tan Lider Yöneticiler için İpuçları - Video Koleksiyonu

Acar Baltaş'tan Lider Yöneticiler için İpuçları eğitim paketi, liderlik özellik ve yetkinliklerini edinmek ve geliştirmek isteyenler için liderliğin püf noktalarını yaratıcı ve etkin videolarla açıklayan bir koleksiyon.
99,90 ₺ 49,95 ₺

Başarılı Satışın Anatomisi - Video Koleksiyonu

Başarılı Satışın Anatomisi eğitim paketi, satışın gerçekleştirilmesini sağlayan satış öncesi ve esnasındaki püf noktaları alanında uzman olan Ümit Ünker aracılığı ile açıklıyor.
84,90 ₺

e-BEAS Hazırlık Programı

e-BEAS Hazırlık Programı, Bireysel Emeklilik Sistemi Yeterlik Sınavı'na hazırlananların hazırlık süreçlerini desteklemek amacıyla hazırlanmış birden fazla eğitimden oluşan bir sınava hazırlık paketidir.
199,90 ₺

Etkili İletişim ve İlişki Geliştirme

Bu eğitim paketi yaşamın her alanında büyük öneme sahip olan etkili iletişim ile ilgili tüm temel kavramları, kişiden kişiye değişen iletişim stilleri ile bütünleştirerek 4 farklı bölümde anlatıyor.
139,90 ₺

İkna ve Müzakere Becerileri Paketi

Bu eğitim paketi, ilişki yönetimi, fikirleri savunma ve kabul ettirebilme, müzakere ve ikna etme yöntemlerini anlatan 9 eğitimden oluşuyor.
99,90 ₺

İş Hayatında İngilizce (English For Business): Lesson 1 & 2

İş Hayatında İngilizce eğitimi, ticari amaçlı kurumsal e-posta yazışmalarında uyulması gereken kurallar ve püf noktalarını kullanışlı ve pratik dil kalıpları içerisinde sunarak hayatınızı hızlı adapte edebileceğiniz bir şekilde açıklıyor.
84,90 ₺

Mehmet Auf'tan Hayata Dair Kısa Kısa - Video Koleksiyonu

Mehmet Auf'tan Hayata Dair Kısa Kısa eğitim paketi, kişisel gelişimin çeşitli alanlarına değinen eğlenceli ve öğretici bir video koleksiyonu. Kısa zamanda işinize çok yaracak pratik bilgiler edinebileceğiniz bu video koleksiyonu ile mutlu olmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.
49,90 ₺

Perakende Sektörü için İngilizce (English For Retail): Lesson 1 & 2

Perakende Sektörü için İngilizce eğitimi, satış elemanlarının tanıtım, satış anı ve sonrasında ihtiyaç duydukları İngilizce sözcük ve kalıpları Türkçe açıklamalar ile hızlıca öğrenebilecekleri bir formatta sunuyor.
84,90 ₺