Kapat
Arama
Filters
Kapat

Liderlik Eğitimleri

Sırala

Kendi Talihini Yaratmak

Başarısızlığın her zaman şanssızlıkla açıklanamayacağını gösteren bu eğitim, kendi talihini yaratan ve yüksek hayat doyumuna sahip olan kişilerin özellikleri ve uyguladıkları yöntemleri öğretiyor.
49,90 ₺

Keyif Veren Sunum - YENİ

Bu eğitim, topluluk önünde yapılacak her tür sunum için yeteneklerinizin geliştirilmesinde, sistematik bir çalışma ile sunum sürecinde ortaya çıkabilecek tüm zorlukların önlenmesinde ve üstesinden gelinmesinde yardımcı işlev üstleniyor.
49,90 ₺

Kişisel Gelişim Seti

Bu eğitim seti; kişisel gelişiminize katkı sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Eğitim seti; kişisel gelişiminiz konusunda farklı bakış açılarını edindirmeyi amaçlamaktadır.
120,00 ₺

Kot Pantolonlu Yönetici

Kalplere dokunan bir yönetici olmanın püf noktalarını anlatan bu eğitim, yönetmek, yönlendirmek ve coşku aşılamak isteyen yöneticilere hitap ediyor.
49,90 ₺

Krizde Değer Yaratmak

Kriz anı ve sonrası için neler yapılması gerektiğini anlatan bu eğitim, krizin büyük bir yıkıma değil, bir fırsata dönüştürülmesi sürecini öğretiyor.
49,90 ₺

Kurumsal Profesyonellik

Bu eğitim, müşteri, tedarikçi veya ast, üst, eşitlerle tüm ilişki süreçlerine hangi profesyonel somut yaklaşım ve davranışların yansıtılacağını anlatıyor.
49,90 ₺

Motivasyon Yönetimi

Bu eğitim; motivasyonun yetersiz olduğu durumlarda çalışanlar üzerinde oluşan olumsuz etkileri, güncel hayattan örneklerle anlatıyor ve bunlara karşı kullanılabilecek motivasyon yöntemleri ile çalışanlara verilebilecek ödülleri öğretiyor.
49,90 ₺

Performans Yönetimi - YENİ

Bu eğitim; bir kurum için performans değerlendirme sürecinin önemi ve faydaları, bu sürecin kurumdaki diğer süreçlere etkisini anlatıyor ve çalışan performansının nasıl geliştirileceği ve ödüllendirileceğini öğretiyor.
49,90 ₺