Kapat
Arama
Filters
Kapat

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Sırala

Kariyerde Değişim

Bu eğitim; kariyere yön vermek, kariyer değişim sürecini planlamak ve kariyer değişim sürecinde izlenmesi gereken yollar hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır.
89,90 ₺ 49,90 ₺

Ben Bir Profesyonelim

Bu eğitim; bir profesyonelin sahip olması gereken becerileri iş ve ilişki boyutunda ele alarak size başarı, özgüven, kişisel tarz ve kişisel imaj konularını akıcı bir anlatım ve etkin uygulamalar ile sunmaktadır.
49,90 ₺

Çatışma Yönetimi

Bu eğitim, atışma kavramına dair temel bilgiler vermeyi amaçlamaktadır. Eğitimde; çatışma kavramı, çatışmanın nedenleri, çatışma yönetiminde öfke kontrolü, çatışma yönetiminde tarafların tutumları ve anlaşmazlıkların müzakere yoluyla çözülmesi gibi konular incelenmektedir.
90,00 ₺ 49,90 ₺

Dört Çeker Hafıza

Karşılaştığınız insanların isimlerini çabucak unutuyor musunuz? Alışveriş listesini aklınızda tutmak zor mu? Sayfalarca not alıyorsunuz ama not aldığınız şeyleri bile unutuyor musunuz? Sizi tüm bu dertlerden kurtaracak harika bir önerimiz var: "Dört Çeker Hafıza Eğitimi"
49,90 ₺

Güçlü Yönlere Odaklanmak

Bu eğitim, kişilerin kendi güçlü yönlerini keşfetmelerine yardımcı olmak ve sorumlulukları altındaki kişilerin güçlü ve zayıf yönlerine ne kadar odaklanmaları gerektiği konusunda yol göstermek amacıyla hazırlanmıştır.
49,90 ₺

Güvenli Davranış Geliştirme

Bu eğitimde güvenli davranış - atılganlık teknikleri, günlük yaşamınızdaki her türlü ilişkiye uyarlanabilecek farklı durumlar üzerinden anlatılmaktadır.
49,90 ₺

Her Hafıza İlgi İster

Bu eğitim; katılımcılara hafızalarını güçlendirebilmeleri için bilgileri daha kolay hatırlamanın temel mantığını aktarıyor.
49,90 ₺

İletişim Engelleri Sizi Engellemesin

İletişimde temel sorunlar ve bunları aşmak için yapılması gerekenler ile ilgili bilgi veren bu eğitim, iletişim kazalarını engellemeyi ve gidermeyi amaçlıyor.
49,90 ₺