Kapat
Arama
Filters
Kapat

Enocta

Türkiye'nin e-öğrenme alanındaki ilk ve öncü şirketi olan Enocta, 15 yıllık deneyimiyle telekomünikasyondan finans ve taşımacılığa, perakendeden sağlık ve kamu sektörüne kadar Türkiye'nin en büyük firmalarına ve üniversitelerine e-eğitim hizmeti sunuyor.

Türkiye’de e-öğrenmenin öyküsünü yazmak için çıktığı bu yolda kurulduğu günden bu yana kurumsal, bireysel ve yurt dışı iş birimleriyle iş ortaklarının beğeni ve ihtiyaçlarına layık ürün ve hizmetler geliştirmeye devam eden Enocta, konusunda uzman 100'ü aşkın çalışanıyla bugün 500’e yakın kurumda 2 milyona yakın kişiye eğitim veriyor. Aynı zamanda bireylerin ve kurum çalışanlarının gelişimi ve performanslarının artırılması için şirketlerin iş süreçlerinde aktif rol oynuyor.

Enocta'nın amacı; değişen teknoloji, iletişim ve etkileşim araçları doğrultusunda geliştirdiği, sonuçları ölçülebilir nitelikte olan yenilikçi çözümleriyle iş ortaklarının hayatına dokunmaya devam etmek ve herkese eğitim, gelişim fırsatı sunmak.

Acar Baltaş'tan Lider Yöneticiler için İpuçları - Video Koleksiyonu

Acar Baltaş'tan Lider Yöneticiler için İpuçları eğitim paketi, liderlik özellik ve yetkinliklerini edinmek ve geliştirmek isteyenler için liderliğin püf noktalarını yaratıcı ve etkin videolarla açıklayan bir koleksiyon.
99,90 ₺ 49,95 ₺

Başarılı Satışın Anatomisi - Video Koleksiyonu

Başarılı Satışın Anatomisi eğitim paketi, satışın gerçekleştirilmesini sağlayan satış öncesi ve esnasındaki püf noktaları alanında uzman olan Ümit Ünker aracılığı ile açıklıyor.
84,90 ₺

Ben Bir Profesyonelim

Bu eğitim; bir profesyonelin sahip olması gereken becerileri iş ve ilişki boyutunda ele alarak size başarı, özgüven, kişisel tarz ve kişisel imaj konularını akıcı bir anlatım ve etkin uygulamalar ile sunmaktadır.
49,90 ₺

Dört Çeker Hafıza

Karşılaştığınız insanların isimlerini çabucak unutuyor musunuz? Alışveriş listesini aklınızda tutmak zor mu? Sayfalarca not alıyorsunuz ama not aldığınız şeyleri bile unutuyor musunuz? Sizi tüm bu dertlerden kurtaracak harika bir önerimiz var: "Dört Çeker Hafıza Eğitimi"
49,90 ₺

e-BEAS Hazırlık Programı

e-BEAS Hazırlık Programı, Bireysel Emeklilik Sistemi Yeterlik Sınavı'na hazırlananların hazırlık süreçlerini desteklemek amacıyla hazırlanmış birden fazla eğitimden oluşan bir sınava hazırlık paketidir.
199,90 ₺

Etkili İletişim ve İlişki Geliştirme

Bu eğitim paketi yaşamın her alanında büyük öneme sahip olan etkili iletişim ile ilgili tüm temel kavramları, kişiden kişiye değişen iletişim stilleri ile bütünleştirerek 4 farklı bölümde anlatıyor.
139,90 ₺

Etkin İş Yazışmaları ve Resmi Yazışmalar

Bu eğitim; iş hayatında karşınıza çıkabilecek resmi yazışmalar ile ilgili dikkat edilmesi gereken kuralları ve önemli noktaları aktarmaktadır.
49,90 ₺

Excel 2010 - İngilizce Arayüz Türkçe Anlatım

Microsoft Excel 2010, verilerinizi çözümlemek ve yönetmek için kullanabileceğiniz güçlü araç ve özellikler sunan bir uygulamadır.
29,90 ₺